Naše lékárna

"Já ten přípravek znám, díky němu jsem otěhotněla..."

Je to příjemný pocit, když během prezentace vyprávíte o přípravku, který skoro každý den někomu předepisujete a najednou se ozve ženský hlas – "No ano, ten přípravek já znám, díky němu jsem otěhotněla..."

„Předchůdkyní « Bioinformační medicíny » byla a nadále zůstává klasická « Fyzioterapie », kde se na biosoustavy působí silným fyzikálním činitelem: magnetickým nebo elektrickým polem. To je energetické působení. Biosoustavou pohlcená energie se zpravidla mění na teplo. Na rozdíl od fyzioterapeutických, bioinformační působení rezonančně spolupracují s metabolickými a neuralgickými procesy biosoustavy. To je informační působení. Jejich intenzita je vesměs nízká, avšak efektivita působení znatelně předčí efektivitu energetického působení, jelikož se jakoby zabudují do životně důležitých procesů a upravují je v případě přítomnosti jakékoli patologie.

V posledním desetiletí se zdravotnictví potýkalo s velkým problémem, množství chemických lékařských preparátů vyvolává řadu vedlejších účinků a alergických reakcí. Na znepokojující statistiku bylo možné narazit v časopisech a zprávách orgánů zdravotnictví. V této situaci se zákonitě zvyšuje zájem o vše přírodní, člověk se obrací ke své genetické paměti a miliony lidí hledají možnost, jak odmítnout užívání chemických léků.

Na rozdíl od léků, bioinformační medicína umožňuje odstranit příčiny uvádějící náš organismus do nemoci. Jakmile informace pronikne do organismu, okamžitě zadává harmonickou práci všem soustavám. „Přípravky nového tisíciletí“ nenesou známky po chemických procesech a jemným způsobem ladí organismus ke zdraví, normalizují a odlaďují enzymové a hormonální procesy.
Nemoc probíhá jakoby zpětným vývojem – od nejtěžších po nejlehčí fáze a zdraví se postupně obnovuje.

Klasické medicínské přípravky zpravidla pouze potlačují vnější projevy onemocnění, blokují obranné reakce organizmu a zachovávají nedotčenou samotnou příčinu, časem se onemocnění prohlubuje a přechází až do nezvratného stádia. Ochranné enzymové systémy přestávají fungovat a tímto se stává lidský organizmus bezbranným.

Ohromnou výhodou bioinformačních doplňků je, že nemají žádné vedlejší účinky a nevyvolávají alergické reakce. Mohou je užívat děti, těhotné ženy, senioři, a stejně tak je možné je užívat součastně s alopatickými léky, bez nichž se v některých těžkých případech nelze obejít.

V našem diagnostickém centru, pomocí nejmodernějšího zařízení, dokážeme najít nejefektivnější preparát, včetně jeho dávkování, s přihlédnutím na konstituci, dědičné sklony a v případě nutnosti i s ohledem na Vámi již užívané preparáty. Doporučujeme a používáme pouze ověřené produkty na přírodní bázi, jako například přípravky firmy ENERGY, které se nám velmi osvědčili. Působí na organizmus člověka hned v několika úrovních najednou. V čase, kdy účinné látky preparátu působí přímo na orgány a procesy v těle, informační složka, prostřednictvím biorezonance, odstraňuje příčinu onemocnění. Výsledkem tohoto spolupůsobení je maximální efektivita. Podstatou je pokroková metoda tzv. reverzní regenerace, což je metoda zpětného vývoje projevů prodělaných nemocí a obnova organizmu. Jsou využívány nejnovější objevy psychotroniky, fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Nositelem bioinformací je mnohosložkový rostlinný extrakt. Systém reverzní regenerace zajišťuje pět základních preparátů se širokou působností (každý preparát regeneruje několik funkcí organizmu najednou), které se vzájemně doplňují a jsou určeny pro regeneraci všech nejdůležitějších částí organizmu (regenerace podle Pentagramu).


VIRONAL - REGALEN - RENOL - GYNEX - KOROLEN
Koncentráty Pentagramubioar.eu
Celkový regenerační proces začíná prostředkem VIRONAL, jehož účinky jsou směřovány na mikroorganizmy, se kterými se lidský organizmus potkává nejčastěji. Preparát působí především po meridiánu sleziny a plic.
bioar.eu
REGALEN působí na meridián jater, žlučníku a třech zářičů. Základními komponenty preparátu jsou hořké látky, které mají velký vliv na metabolismus a detoxikaci lidského organismu.bioar.eu
Třetím v pořadí používaným regeneračním prostředkem je RENOL, kterého působnost je směřována na meridián ledvin a močového měchýře. Ledviny jsou jedním z nejdůležitějších orgánů lidského těla, šíří energii do všech orgánů, proto jejich stav ovlivňuje všechny životně důležité funkce organismu. Oslabení ledvin například působí na funkci páteře.bioar.eu
GYNEX – harmonizující preparát s neobyčejným účinkem jeho používání je možné při nemoci žaludku, plic i slinivky, jeho dominantní působení je však na meridián početí a všechny hormonální dysfunkce. Muži mohou GYNEX (stejně tak i RENOL) užívat při problémech s prostatou.bioar.eu
KOROLEN působí na meridián srdce a perikardu, řídící meridián. Působí na nejvýše postavený a řídící orgán – mozek. To znamená, že působí na cévy a krev. Tam kde jsou všechny ostatní preparáty svojí efektivitou nedostatečné, může pomoci KOROLEN.Preparáty je možno používat jak při léčení již vzniklých zdravotních problémů tak i preventivně.

Zlepšení funkčnosti orgánů se dosahuje vyrovnáváním energetických narušení. Proces je mnohonásobně urychlen díky detoxikaci organismu pomocí rostlinných preparátů a prostřednictvím bioinformace.

V případě, že již máte zdravotní problémy, dokážeme Vám doporučit vhodné preparáty. Po ukončení léčebné kúry je dobré absolvovat preventivní kúry pro udržení kondice organismu.

Lze kombinovat maximálně dva preparáty, použitím většího množství preparátů současně, anebo jejich smícháváním nedosáhneme kýženého výsledku. Základem regenerace je detoxikace organismu, proto je nutné zajistit dostatečné množství tekutin, aby toxiny mohly opustit tělo. Pokud k tomu navíc budete dodržovat pravidla zdravého stravování, dopřejete si více pohybu a méně stresu - výsledek je zaručen!