Pro pacienty 

bioar.eu

Máte zdravotní potíže a rádi byste absolvovali biorezonanční vyšetření u někoho, kdo s Vaším problémem má zkušenosti? Nebo byste se chtěli jen preventivní kontrolu, ale nevíte kterého terapeuta zvolit?

V současné době velmi intenzivně pracujeme na novém objednávkovém systému pro pacienty, kde budete moci uvést své potíže a město, případně oblast ve které si přejete vyšetření absolvovat. Ačkoliv oficiální spuštění systému proběhne až za několik málo týdnů, již teď máte možnost zaslat objednávku a být tak mezi prvními!

Stačí jen vyplnit náš formulář a terapeut nejlépe splňující Vaše požadavky se Vám sám ozve v nejbližší možné době.

Brzlík - bod mládí 

bioar.eu

Co víte o svém těle? Že má srdce, žaludek, játra, plíce a další orgány? Ve skutečnosti zahrnuje prostor našeho těla mnoho orgánu o kterých jsme možná ještě ani neslyšeli. Jedním z takových orgánů je brzlík (thymus).
( celý článek )

Vedlejší účinky léků 

bioar.eu

Velkou závislost na lécích zažívají miliony lidí po celému světu.
A při tom chemické reakce některých přípravků mohou vyvolávat nebezpečné vedlejší efekty. Pojďme se podívat na některé důsledky požívání léků.
( celý článek )

Rozhovor s panem MUDr. Lukešem 

bioar.eu

Boskovice (Jim) – Oblíbený pediatr, specialista na čínskou medicínu Petr Lukeš odešel do důchodu. Na začátku března svou boskovickou pediatrickou praxi předal a svůj důchod zahájil lyžováním v Alpách. Práce má přesto nad hlavu. Jeho velký celoživotní koníček – čínská medicína – dne nabývá na významu. Řada lidí se vyhýbá alopatické ( klasické, školské ) medicíně, nechce brát léky, které v jejich těle sice léčí problém, ale jiný způsobují. A tak vyhledávají alternativní metody.
Doktor Lukeš by nemusel vůbec spát. Tolik lidí má problémy, s nimiž jim alopatická medicína nedokáže pomoci. ( celý článek )

Problémy, známé každému 

bioar.eu

Každý z vás pravděpodobně má ve svém okolí známého nebo příbuzného, který už dlouhá léta léčí svá chronická onemocnění. Neustále chodí dlouhými chodbami nemocnic, sbírá výsledky analýz. Diagnoza se neustále mění, přičemž lékaři neustále předepisují obrovské množství klasických léků. Nemoc se ne a ne vyléčit, a v procesu dalších vyšetření se objevují další nemoci, které vyžadují nová vyšetření a nové léky. A jednoho dne mu dokonce nabídnou jednoduše se zbavit několika problémových orgánů operativní cestou! ( celý článek )

 

Srovnání staré a nové teorie 

bioar.eu

Srovnatelná charakteristika obecných ustanovení starověkých filosofů (Hermes, Trismegist a další) a součastných fyziků (G. I. Shipov a další)

Naše teorie víceúrovňovosti organismu není žádnou novinkou. Všechna její ustanovení se odvíjí od řady základních tvrzení, s nimiž se můžeme setkat i v ezoterice, což je pochopitelné vzhledem ke složitosti teorie. My se však spoléháme na moderní vědecké práce – fyzikální objevy posledních desetiletí. My neobjevujeme nic nového.
3. a 4. měření nepopírají předchozí měření, naopak je rozvíjejí. Ani Einsteinovy teorie také nepopírají zákony Efkliptoma, nýbrž se o ně opírají a rozšiřují je. Naše teorie, stejně jako předchozí příklady, nepopírá tradiční přístup k medicíně, ale zahrnuje jej a i rozšiřuje. ( celý článek )

Péče o zdraví 

bioar.eu

Potřebujete být zdravým? Pokud ano, tak proč? Bojíte se utrpení, bolesti nebo smrti? Nebo jste natolik uvážlivý, že chcete být prácovně schopný s minimem vydaju? Možná jen chcete prožít svých 100 let a užívat si svých vnuků a pravnuků?
Nezáleží na tom, jak jsme odpověděli na tyto otázky, v každém případě odpovídáte sami sobě, ne mě. Vždyť především Vy sami potřebujete mít své zdraví v pořádku a vy za něj máte zodpovědnost. ( celý článek )

 

Výživa, dieta, zdraví 

bioar.eu

Konečně nastala ta dlouho očekávaná chvíle oběda a vy, poté, co jste nejedli víc jak 5 hodin, si sedáte ke stolu a jsou vám předkládány talíře s pokrmy. Jídlo není úplně podle vašeho gusta, a vlastně ani ta příloha není úplně taková, jakou byste chtěli, ale hlad si stojí za svým, a vy doslova „pěchujete“ žaludek tímto jídlem. Samozřejmě poté litujete toho, že jste něco takového kdy pozřeli a máte nepříjemný pocit v břiše, ale už je pozdě. Znovu jste dobrovolně otrávili svůj organismus. ( celý článek )